מה זה קליפון?!

קליפון הוא תוספת של עדשות שמש מלוטשות ללא מרשם להרכבה חיצונית על משקפיך.
כל הסיבות מדוע הקליפון הכי כדאי ומשתלם

מה זה קליפוש?!

אנו בני הזוג פלדמן – רחלי וצבי  – ייסדנו בשנת 1995 מעבדה לשרות חנויות ורשתות האופטיקה, ומאז אנו מתמקדים בייצור קליפונים בהתאמה אישית. וידועים בשוק האופטיקה  גם כ”פלדמן קליפונים”. ולנו לקוחות המלווים אותנו מהימים שהמעבדה הוקמה בבני ברק, ולאחר מכן מ”צור משה” שבשרון- שם היינו עד לא מזמן.

לא מזמן, בשנת 2017, נמאס לנו מהפקקים והעומס, עטפנו את נימוקי הנדידה במעט ציונות, נטשנו את השרון לטובת הדרום – ועברנו קרוב לצומת בית קמה, שעל כביש 6 בדרך לבאר שבע.

את הזמן שחסכנו בעמידה בפקקי התנועה, ניצלנו כדי לפתח את “קליפוש” – הבייבי שלנו –”קליפוש” הינו קליפון המיוצר בהתאמה אישית מלאה –ושניתן להרכיבו ולהסירו בתנועה פשוטה  ושימוש ביד אחת – והוא קל לשימוש כמעט כמו קליפון מגנטי.

היתרון העיקרי בקליפון המיוצר בהתאמה אישית נובע בעיקר מהתאמת סוג  עדשת הקליפון לצרכי הלקוחות. 
אנו מציעים עדשות פולרואיד לאנשים הרגישים לסינוור, עדשות כהות במיוחד לשוהים בשמש פרקי זמן ארוכים. עדשות רגילות (לא מקטבות) ללקוחות שצריכים לראות מסכי LCD מבלי להסיר את הקליפון, עדשות מראה, עדשות לנהיגת לילה, עדשות לשימוש מול המחשב ועוד.. וכמובן- בצורה המותאמת לכל לקוח אישית.

עד לפיתוח “קליפוש”, צינור השיווק היחיד שלנו היה דרך חנויות ורשתות האופטיקה.
 לאחר פיתוח התהליך המאפשר להזמין את הקליפון בקלות, נוחות ומהירות באתר שלנו -בגלישה בסלולרי ושימוש במצלמת המכשיר, אנו מנגישים את המוצר לכל בעל סמארטפון, ומאפשרים הזמנה מכל מקום ובכל זמן, ומקצרים את זמן ההספקה ל 3 ימי עבודה ואף פחות.

מאחר שהניסיון לימד אותנו שהפרסומת הטובה ביותר מתבססת על המלצות של לקוחות, אנו שואפים ללקוחות מרוצים, ומוכנים לעשות את כל שנידרש לשם כך. במסגרת הצהרה זו אנו עומדים מאחורי “קליפוש” ב100% ומתחייבים לשביעות הרצון המלאה של הלקוחות, כולל האפשרות להחזרת הקליפון וקבלת החזר מלא

חוץ מצבע העדשות – אותו בוחר הלקוח/ה, הקליפון על טהרת ה”כחול-לבן”. כיוון שאת החלקים, הציוד והשיטה יצרנו בארץ, ואנו מתגאים בכך.

בואו נדבר

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות